jachtos.lt

EN

Reklama ant laivų
Laivų takelažasUAB “Lietaus Burė” tai katerių ir jachtų bei pramoginių laivų gamintoja Lietuvoje, įkurta 2002 metais, perėmusi laivų gamybos patirtį iš UAB Įnovacinės firmos “Burė” įkurtos 1992 metais. Tuo metu ĮF “Burė” buvo vienintelė Lietuvoje galinti pagaminti medinį laivą, katerį ar jachtą.

Išnaudodami ilgametę laivų gamybos patirtį nutarėme atsižvelgti į žmonių pageidavimus ir pradėjome restauruoti juridinių bei fizinių asmenų laivus, jachtas, katerius, valtis. Nuo 2002 m., pradėjome naudotis didesnėmis patalpomis, taip atsirado galimybė išplėsti mūsų veiklą. Savo gamybiniuose darbuose naudojame ISO bei ES laivybos standartus atitinkančias medžiagas. Savo atliktiems darbams suteikiame garantijas.

Greta pagrindinės veiklos UAB “Lietaus Burė” teikia reklamos ant burinių laivų paslaugas, renginių organizavimą šalia ir ant vandens, verslo klasės pramogas. Taip pat konsultuojame komandos formavimo klausimais, bei klausimais susijusiais su vandens turizmu ir transportu, kaimo turizmo paslaugos organizavimu. Vykdome jachtų, katerių, turistinio inventoriaus ir baidarių nuomą. Organizuojame išvykas į Baltijos ir Viduržemio jūras, pageidaujančius savarankiškai valdyti jachtą, išmokome buriuoti.

Mūsų tikslas – tapti viena didžiausių pramoginių laivų, bei mažųjų laivų gamintoja Lietuvoje ir patenkinti pramogų verslo šalia ir ant vandens paklausą.

Vieta Jūsų reklamai!

50Lt/mėn.
Smulkesnė informacija
Telefonas:
GSM: +370 689 12302
El.patas: info@jachtos.lt