EN

Reklama ant laivų
Laivų takelažasBuriavimas yra pripažintas aristokratiška techninio sporto šaka. Čia viskas švaru, išblizginta, nėra nemalonaus kvapo. Šio sporto etika reikalauja džentelmeniškumo, tarpusavio pagarbos, supratimo ir atsakingumo.

Kursai vyksta trim amžiaus grupėm:
   1. Nuo 6-9 metų amžiaus.
   2. Nuo 14-15 metų amžiaus.
   3. Sudaromos paauglių ir suaugusiųjų grupės.

Buriavimo kursai rengiami kartą į metus pavasaryje. Kursus organizuoja Buriuotojų Klubai, todėl skirtinguose miestuose jie vyksta skirtingu metu ir tempu. Paskaitos trunka apie mėnesį, po ko seka teorinis egzaminas, o navigacinio periodo pradžioje vyksta praktinis jachtos valdymo egzaminas. Egzaminams galima pasiruošti lankant kursus ir savarankiškai. Norint sužinoti kursų laiką, kainą, užsiregistruoti į kursus, reikia kontaktuoti su miestų kvalifikacinės komisijos sekretoriais.

Miestų buriavimo mokyklų kontaktai:

Vilnius:
Vilniaus Jachtklubas - Tel.: 868912302; meilu: info(at)vilniausjachtklubas.lt

Vilniuje individualiai:
Artūras Dovydėnas, "Kreiserinio Buriavimo Mokykla" http://buriavimomokykla.sailing.lt/ (teorija ir paktika), el.paštas: arturas.d@vilsat.net

Kaunas:
Leonas Krasauskas, tel.: +370 685 66102, el.paštas: leonas.krasauskas@one.lt.

Klaipėda:
Vida Vasiulytė, tel.:+370 688 79732, arba +370 46 391112, el.paštas - nėra.

Marijampolė:
Rimantas Dovydaitis, tel.: +370 670 23044, el.paštas: rimdovy@takas.lt.

Mokant buriuoti, vaikas ar jaunuolis labai lavina savo protinius sugebėjimus. Kadangi pats vėjas yra nematomas, todėl besimokantieji išmokomi stebėti vėjo pasireiškimą gamtoje ir analizuoti savo pastebėjimus. Iš to jie sprendžia apie vėjo kryptį ir stiprumą, todėl supranta į kur kreipti laivą.

Po pirmojo apmokymo didesnėje jachtoje vaikai mokomi buriavimo vaikams pritaikytais tarptautinės “Optimist” klasės burlaiviukais. Tuo pačiu išdėstomos buriavimo ir buriavimo varžybų taisyklės, kurios yra džentelmeniškiausios iš visų sporto šakų.

Vyresnieji tampa didesnių jachtų jūreiviais, mokosi ir įauga į kreiserinių jachtų lenktynininkų gretas.

Visiems išdėstomas teorinis kursas, tik mažiausiems sutrumpintas ir nesuteikiantis teisės savarankiškai vairuoti didesnės jachtos. Vyresnieji ir suaugę išlaikę teorinį ir praktinį egzaminus, gauna 2-os eilės vairininko teises. Vėliau - tobulindamiesi išsilaiko 1-mos eilės teises ar net jachtos kapitono egzaminus.

Taip baigusiems kursus atsiveria jūrų ir okeanų platybės.

Vieta Jūsų reklamai!

50Lt/mėn.
UAB "Svajonių jachtos"

Smulkesnė informacija
GSM: +37068912302
El.paštas: info(at)jachtos.lt
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, 		lankytojų skaitliukai